График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на Българската национална телевизия за извършване на месечна профилактика през месец 11. 2017 г.

ОБЕКТ SFN ПРОФИЛАКТИКА от-до Дата месец XI
Бръшляница
Плевен 09.00 - 17.00                         1
Загражден
Смолян 09.00 - 17.00                         1
Голямо Ново
Шумен 09.00 - 17.00                          1
Добруджа
Варна 09.00 - 17.00                           1
Приморско
Бургас 09.00 - 17.00                          1
Железница
София 09.00 - 17.00                           2
Петърница
Плевен 09.00 - 17.00                          2
Пловдивци
Смолян 09.00 - 17.00                          2
Ломци
Шумен  09.00 - 17.00                          2
Юпер
Шумен 09.00 - 17.00                           3
Торос
Плевен 09.00 - 17.00                          6
Златоград
Смолян 09.00 - 17.00                          7
Етрополе
Плевен 09.00 - 17.00                          7
Белослав
Варна 09.00 - 17.00                            7
Голеш
Варна 09.00 - 17.00                            7
Ковачевци
София 09.00 - 17.00                           8
Неделино 1
Смолян 09.00 - 17.00                          8
Варна РРТС
Варна 09.00 - 17.00                            8
Луковит
Плевен 09.00 - 17.00                          8
Алфатар
Шумен 09.00 - 17.00                           8
Балчик
Варна 09.00 - 17.00                            9
Стоманци/Старово/
Смолян 09.00 - 17.00                          9
Костенец - община
София 09.00 - 17.00                          10
Варна РПС
Варна 09.00 - 17.00                           10
Брестак

Варна 09.00 - 17.00                           10
Бели брези
Смолян 09.00 - 17.00                         10
Капитан Димитриево
Смолян 09.00 - 17.00                         13
Зелен дол
Благоевград 09.00 - 17.00                  13
Брацигово
Смолян   09.00 - 17.00                        14
Хасково
Кърджали 09.00 - 17.00                      14
Гъмзово
Видин 09.00 - 17.00                            15
Бутово
Русе 09.00 - 17.00                               15
Калугерово, Пд
Пловдив  09.00 - 17.00                        15
Димитровград 
Кърджали 09.00 - 17.00                       15
Перник Е
София  09.00 - 17.00                           16
Кричим
Смолян  09.00 - 17.00                          16
Аврен
Варна  09.00 - 17.00                            16
Красен, Рс
Русе  09.00 - 17.00                              17
Малко Търново
Бургас 09.00 - 17.00                            17
Калофер
Пловдив 09.00 - 17.00                         20
Долен
Смолян 09.00 - 17.00                           21
Сливен НТС  
Стара Загора 09.00 - 17.00                  21
Старцево
Смолян  09.00 - 17.00                          22
Ветово
Русе    09.00 - 17.00                             22
Сомовит
Плевен 09.00 - 17.00                            23
Искра, колокация
Смолян
09.00 - 17.00                                        27
Пловдив 09.00 - 17.00                          28
Смолян 09.00 - 17.00                            29
Харманли
Кърджали  09.00 - 17.00                       30