График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на БНТ за месец март 2018-та година.

ОБЕКТ
SFN
ПРОФИЛАКТИКА /от-до/
Дата месец III
Костенец - община София 09.00 - 17.00 1
Баните Смолян 09.00 - 17.00 1
Сеново Русе 09.00 - 17.00 1
Тополовград Кърджали 09.00 - 17.00 1
Долна баня София 09.00 - 17.00 2
Михалково Смолян 09.00 - 17.00 2
Харманли Кърджали 09.00 - 17.00 2
Провадия - Рояк Варна 09.00 - 17.00 2
Ихтиман София 09.00 - 17.00 6
Полски Тръмбеш Русе 09.00 - 17.00 6
Калофер Пловдив 09.00 - 17.00 6
Ковачевци София 09.00 - 17.00 7
Панагюрище Пловдив 09.00 - 17.00 7
Бяла, Рс Русе 09.00 - 17.00 7
Димитровград Кърджали 09.00 - 17.00 7
Годеч София 09.00 - 17.00 8
Ставерци, Виваком Плевен 09.00 - 17.00 8
Ляска Смолян 09.00 - 17.00 8
Ценово Русе 09.00 - 17.00 8
Професор Иширково Шумен 09.00 - 17.00 8
Видин-община Видин 09.00 - 17.00 8
Бов гарата София 09.00 - 17.00 9
Тервел Варна 09.00 - 17.00 9
Видин РРС Видин 09.00 - 17.00 9
Белово Пловдив 09.00 - 17.00 9
Хасково Кърджали 09.00 - 17.00 9
Русе Русе 09.00 - 17.00 9
Капитан Димитриево Смолян 09.00 - 17.00 12
Бобошево София 09.00 - 17.00 12
Кресна 1 Благоевград 09.00 - 17.00 13
Бургас РРС Бургас 09.00 - 17.00 13
Шабла Варна 09.00 - 17.00 13
Нареченски бани Смолян 09.00 - 17.00 14
Боженица Плевен 09.00 - 17.00 14
Белоградчик Видин 09.00 - 17.00 14
Константиново Варна 09.00 - 17.00 14
Еделвайс Бургас 09.00 - 17.00 14
Медовец Варна 09.00 - 17.00 14
Кресна 2 Благоевград 09.00 - 17.00 14
Добрич Варна 09.00 - 17.00 15
Сандански Благоевград 09.00 - 17.00 15
Бозвелийско Варна 09.00 - 17.00 15
Бели брези Смолян 09.00 - 17.00 15
Ломци Шумен 09.00 - 17.00 16
Добрич 1 Варна 09.00 - 17.00 16
Новачене, Ябл Плевен 09.00 - 17.00 16
Стоманци/Старово/ Смолян 09.00 - 17.00 16
Антоново Русе 09.00 - 17.00 19
Монтана Видин 09.00 - 17.00 19
Долно Осеново Благоевград 09.00 - 17.00 19
Добринище Благоевград 09.00 - 17.00 20
Брацигово Смолян 09.00 - 17.00 20
Горно Новково Шумен 09.00 - 17.00 20
Алфатар Шумен 09.00 - 17.00 20
Витоша КРТЦ София 09.00 - 17.00 20
Български извор Плевен 09.00 - 17.00 22
Светица Благоевград 09.00 - 17.00 22
Разград РРС Шумен 09.00 - 17.00 22
Ямбол Стара Загора 09.00 - 17.00 22
Искра, колокация Смолян 09.00 - 17.00 22
Бръшляница Плевен 09.00 - 17.00 23
Тетевен 2 Плевен 09.00 - 17.00 23
Бойка Благоевград 09.00 - 17.00 23
Калугерово, Пд Пловдив 09.00 - 17.00 23
Ивански Шумен 09.00 - 17.00 23
Новачене, Пл Плевен 09.00 - 17.00 26
Хаджи Димитрово Русе 09.00 - 17.00 26
Садина Русе 09.00 - 17.00 26
Брежани Благоевград 09.00 - 17.00 27
Устрем Кърджали 09.00 - 17.00 27
Перник Е София 09.00 - 17.00 27
Байкал Плевен 09.00 - 17.00 28
Бутово Русе 09.00 - 17.00 28
Пазарджик Пловдив 09.00 - 17.00 28
Илинденци Благоевград 09.00 - 17.00 28
Дервишка могила Кърджали 09.00 - 17.00 28
Сомовит Плевен 09.00 - 17.00 29
Главник Смолян 09.00 - 17.00 29
Мелник Благоевград 09.00 - 17.00 29
Опака Русе 09.00 - 17.00 29
Давидково Смолян 09.00 - 17.00 30
Дупница Благоевград 09.00 - 17.00 30
Кацелово Русе 09.00 - 17.00 30
Стара Загора Стара Загора 09.00 - 17.00 30