Понеделник, 14 септември 2020 г.

08:00 Футбол: Кристъл Палас – Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/

10:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Лестър Сити, мач от английската Висша лига /п/

12:00 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 36-и епизод /п/

13:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Евертън, мач от английската Висша лига /п/

15:00 Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс – Хюстън Рокетс, мач №5 от полуфиналната плейофна серия на Западната конференция на НБА /п/

17:30 Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Тоскана

18:00 „Дневник НБА”, 180-и епизод

18:30 Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2020-21), 1-ви кръг

19:30 Студио „Висша лига”, директно

20:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, директно

21:55 Студио „Висша лига”, директно

22:15 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Челси, мач от английската Висша лига, директно

00:10 Студио „Висша лига”, директно

00:45 Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2020-21), 1-ви кръг /п/

01:45 Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Тоскана /п/

02:15 „Дневник НБА”, 180-и епизод /п/

02:45 Край на програмата

Вторник, 15 септември 2020 г.

08:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Евертън, мач от английската Висша лига /п/

10:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Челси, мач от английската Висша лига /п/

12:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2020-21), 1-ви кръг /п/

13:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига /п/

15:00 Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Тоскана /п/

15:30 Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс – Торонто Раптърс, мач №7 от полуфиналната плейофна серия на Западната конференция на НБА (2000-01)

17:30 „Дневник НБА”, 180-и епизод /п/

18:00 Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2020-21), 1-ви кръг

19:00 „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2020-21), 1-ви епизод, директно

20:00 Обзор на кръга за Купата на Германия (2020-21), 1-ви кръг

20:30 „Формула 1 Екстра: Тоскана”, магазинно предаване

21:30 Студио „Купа на Лигата”, директно

21:45 Футбол: Бъртън Албиън – Астън Вила, мач от втори кръг за Карабао къп, директно

23:40 Студио „Купа на Лигата”, директно

00:15 „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2020-21), 1-ви епизод /п/

01:30 Баскетбол: Бостън Селтикс – Маями Хийт, мач №1 от финалната плейофна серия на Източната конференция на НБА, директно

03:40 Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2020-21), 1-ви кръг /п/

04:40 Обзор на кръга за Купата на Германия (2020-21), 1-ви кръг /п/

05:10 Край на програмата

Сряда, 16 септември 2020 г.

08:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Тоскана /п/

09:30 Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Тоскана /п/

11:00 „Формула 1 Екстра: Тоскана”, магазинно предаване /п/

12:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Челси, мач от английската Висша лига /п/

14:00 Баскетбол: Бостън Селтикс – Маями Хийт, мач №1 от финалната плейофна серия на Източната конференция на НБА /п/

16:30 Обзор на кръга за Купата на Германия (2020-21), 1-ви кръг /п/

17:00 „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2020-21), 1-ви епизод /п/

18:00 „Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2020-21), 1-ви кръг

18:30 „Дневник НБА”, 181-ви епизод

19:00 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 15-и епизод

20:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Харогейт Таун, мач от втори кръг за Карабао къп, директно

21:55 Студио „Купа на Лигата”, директно

22:15 Футбол: Евертън – Салфорд Сити, мач от втори кръг за Карабао къп, директно

00:10 Студио „Купа на Лигата”, директно

00:45 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 15-и епизод /п/

01:45 „Дневник НБА”, 181-ри епизод /п/

02:15 Край на програмата

Четвъртък, 17 септември 2020 г.

08:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Тоскана /п/

09:00 Студио „Формула 1” /п/

09:30 Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Тоскана /п/

10:30 Студио „Формула 1” /п/

11:00 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 15-и епизод /п/

12:00 Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Тоскана /п/

12:30 „Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2020-21), 1-ви кръг /п/

13:00 „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2020-21), 1-ви епизод /п/

14:00 Обзор на кръга за Купата на Германия (2020-21), 1-ви кръг /п/

14:30 Баскетбол: Финикс Сънс – Атланта Хоукс, мач от НБА (1970-71)

16:30 „Дневник НБА”, 181-ви епизод /п/

17:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2019-20), 36-и епизод, директно

18:00 „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2020-21), 6-и епизод

18:30 Студио „Футбол”, директно

19:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Тотнъм Хотспър, мач от втория квалификационен кръг на Лига Европа, директно

20:55 Студио „Футбол”, директно

21:45 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Портсмут, мач от втори кръг за Карабао къп, директно

23:40 Обзор на кръга на Карабао къп (2020-21), 2-ри кръг

00:10 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 37-и епизод

01:10 „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2020-21), 6-и епизод /п/

02:00 Баскетбол: Бостън Селтикс – Маями Хийт, мач №2 от финалната плейофна серия на Източната конференция на НБА, директно

04:10 Край на програмата

Петък, 18 септември 2020 г.

08:00 Студио „Формула 1” /п/

08:40 Формула 1: Състезание за Голямата награда на Тоскана /п/

10:40 Студио „Формула 1” /п/

11:00 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 37-и епизод /п/

12:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2019-20), 36-и епизод /п/

13:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/

15:00 Обзор на кръга на Карабао къп (2020-21), 2-ри кръг /п/

15:30 Баскетбол: Бостън Селтикс – Маями Хийт, мач №2 от финалната плейофна серия на Източната конференция на НБА /п/

18:00 Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс – Бъфало Брейвс, мач №3 от първи кръг на плейофите на Източната конференция на НБА (1975-76)

20:00 „Дневник НБА”, 182-и епизод

20:30 „Висшата лига в цифри“, предаване за английски футбол (2020-21), 2-ри кръг

21:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Евертън, мач от английската Висша лига /п/

23:00 „Преди кръга във Висшата лига“, предаване за английски футбол (2020-21), 2-ри кръг

23:30 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Челси, мач от английската Висша лига /п/

01:30 Футбол: Фулъм – Арсенал, мач от английската Висша лига /п/

03:30 „Дневник НБА”, 182-и епизод

04:00 Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс – Лос Анджелис Клипърс/Денвър Нъгетс, мач №1 от финалната плейофна серия на Западната конференция на НБА, директно

06:10 Край на програмата

Събота, 19 септември 2020 г.

08:00 Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс – Филаделфия Севънтисиксърс, мач №6 от финалната плейофна серия на НБА (1981-82)

10:00 Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс – Лос Анджелис Клипърс/Денвър Нъгетс, мач №1 от финалната плейофна серия на Западната конференция на НБА /п/

12:30 „Висшата лига в цифри“, предаване за английски футбол (2020-21), 2-ри кръг /п/

13:00 „Преди кръга във Висшата лига“, предаване за английски футбол (2020-21), 2-ри кръг /п/

13:30 „Дневник НБА”, 183-и епизод

14:00 Студио „Висша лига”, директно

14:30 Футбол: Евертън – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, директно

16:25 Студио „Висша лига”, директно

17:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Фулъм, мач от английската Висша лига, директно

18:55 Студио „Висша лига”, директно

19:30 Футбол: Манчестър Юнайтед – Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, директно

21:25 Студио „Висша лига”, директно

22:00 Футбол: Арсенал – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно

23:55 Студио „Висша лига”, директно

00:30 Футбол: Евертън – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига /п/

02:30 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 37-и епизод /п/

03:30 Баскетбол: Маями Хийт – Бостън Селтикс, мач №3 от финалната плейофна серия на Източната конференция на НБА, директно

05:40 Край на програмата

Неделя, 20 септември 2020 г.

08:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/

10:00 Баскетбол: Маями Хийт – Бостън Селтикс, мач №3 от финалната плейофна серия на Източната конференция на НБА /п/

12:30 Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2020-21), 2-ри кръг

13:30 Студио „Висша лига”, директно

14:00 Футбол: Саутхямптън – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, директно

15:55 Студио „Висша лига”, директно

16:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, директно

17:55 Студио „Висша лига”, директно

18:30 Футбол: Челси – Ливърпул, мач от английската Висша лига, директно

20:25 Студио „Висша лига”, директно

21:00 Футбол: Лестър Сити – Бърнли, мач от английската Висша лига, директно

22:55 Студио „Висша лига”, директно

23:30 „Дневник НБА”, 184-и епизод

00:00 Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2020-21), 2-ри кръг /п/

01:00 Футбол: Челси – Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/

03:00 „Дневник НБА”, 184-и епизод /п/

03:30 Край на програмата