Стотици фенове на поредицата за култовата британка се стекоха в салоните от веригата Cinema City в цялата страна, за да се забавляват на специалната дамска вечер Ladies Night с актуалните премеждия в „Бриджит Джоунс: Бебе на хоризонта“.
В най-новата лента се завръщат любимците на няколко поколения Рене Зелуегър и Колин Фърт, а към тяхната компания се присъединява изключително чаровният актьор Патрик Демпси. Еуфорията на дамите, които гледаха „Бриджит Джоунс: Бебе на хоризонта“ на първата прожекция у нас, беше огромна, а отзивите след филма съвпаднаха с мнението на световните критици – филмът е може би най-забавният от поредицата.
Най-нетърпеливите зрители ще имат възможност да гледат Бриджит Джоунс: Бебе на хоризонта от 14 септември на предпремиерните прожекции в големите киновериги в България.
Предпремиерните прожекции в големите киновериги започват на 14 септември
https://www.youtube.com/playlist?list=PLJxWbzPOjmEdCwXr9IR--d2-lypN7KMg-